Прибиральник метро Лян Чжао Чжан


Прибиральник метро в Сан-Франциско в минулому заробив понад чверть мільйона доларів, зі ставкою близько $ 57 тисяч в рік. Журналісти підрахували, як жителю Сан-Франциско вдалося заробити таку суму.

У листопаді минулого року стало відомо, що прибиральник метро в Сан-Франциско (BART) на ім"я Лян Чжао Чжан заробив $ 271 тисячу за рік. Понад $ 162 тисяч склав овертайм працівника.

Для того щоб поспостерігати, як же Чан міг працювати по 14 годин на день, KTVU запросило відеоспостереження у BART.

На записі видно, що Чжан відсиджувався в технічному приміщенні двічі на день: один раз 54 хвилини, другий раз - 90 хвилин. На наступний же день прибиральник просидів 90 хвилин у другій половині дня і ще 78 хвилин пізно ввечері.


Прибиральник в метро


«Офіційний повний заробіток пана Чжана в 2015 році склав $ 276 121. 07», - заявила Алісія Трост, представник Bay Area Rapid Transit. Журналісти порахували по годинах, яким чином виходила така сума.

Як пише Spokki.Net, що Чжан відпрацював 4 тисячі годин в 2015 році. Це в 2 рази більше, ніж працює звичайний робочий по 40 годин на тиждень з оплачуваною відпусткою. З цих 4 тисяч годин, які відпрацював Чжан, 1420.73 були звичайними робочими годинами, 24 години оплачуваного лікарняного, 192 години відпустки, 48 годин відпочинку, 3,27 години адміністративної відпустки. Крім того, понаднормово Чжан відпрацював 1821.53 годин (оплачуються в півтора рази вище звичайної ставки), 63 години у вихідні дні, 601 годину подвійного робочого дня (оплачується в 2 рази вище звичайної ставки).

«Ця людина бере всю роботу, яку тільки можна. І все це враховується в документах », - говорить представник метрополітену.

Видання також зазначає, що в середньому по країні співробітники аналогічної професії отримують $ 27 тисяч в рік, тобто майже в 10 разів менше.

Для порівняння, 49 інших прибиральників заробили понад $ 100 тисяч в 2015 році. У BART підтвердили, що вони не заважали прибиральникам працювати в овертайм і жодного з них не перевіряли на якість роботи.